Преглед вести за 07. март

Дугогодишња битка Славице Полимчевић Бошковић, Ужичанке, мајке тешко болесне Дорис, да ћерку спасе заточеништа четири зида захваљујући бившем комшији ближа је циљу за 3.000 евра. Управо толико новца одрекао се Мишо Ненадић, предузетник из Ужица, чија фирма је пројектовала и учествоваће у градњи лифт платформе којом ће Дорис лакше моћи да излази напоље.

------------------------------

Регулаторно тело за електронске медије РЕМ обавестило је емитере са националном фреквенцијом да су дужни да предстојићи предизборни програм учине доступним и особама са оштећеним слухом уз титлове и српски знаковни језик. Ова обавеза проистиче из одредбе Опште-обавезујућег упутства емитерима које је усвојено 2014. године, како би гледаоци са оштећеним слухом у току предизборне кампање били несметано информисани, подсетио је РЕМ.

------------------------------

У оквиру 25. кола Супер лиге Србије, фудбалери чачанског Борца гостују сутра од 18 сати екипи ивањичког Јавора. Шеф стручног штаба Борца Младен Додић, рекао је да их сутра очекује изузетно тешка утакмица, додајући да очекује да ће екипа Јавора наступити у комплетном саставу. После 24 одиграна кола, Борац је на претпоследњем 15. месту, а Јавор на осмом

Датум објаве: 07.03.2017.

Share






ФОТОГРАФИЈА



ВИДЕО

Ова објава нема видео снимак!

АУДИО