Обележено 12. година установе „Зрачак” у Чачку
Чачак - Обележен је Дан установе „Зрачак” уз бројне госте, пријатеље и родитеље корисника за које је био припремљен пригодан програм.

Фото: ПЗС
Овој свечаности присуствовао је и државни секретар Ђорђе Тодоров испред Министарства за рад борачка и социјална питања, као и представници града Чачка.

Ана Јаковљевић, директор установе „Зрачак”, фото: ПЗС
„Као и увек корисници су припремили програм заједно са ученицима Медицинске школе. Овог пута корисницима наше установе смо доделили захвалнице, јер смо и ми много научили од њих, за све ове године рада са њима, а то је да је лепота живота у скоромности и једноставности какви, заправо, наши корисници уистину и јесу, савршени на мало другачији начин”, рекла је Ана Јаковљевић, директорка установе „Зрачак”.
ПЗС
